مشاوره تلفنی تحصیلی سپید دانشگاه

مشاوره تلفنی تحصیلی سپید دانشگاه

مشاوره تلفنی تحصیلی سپید دانشگاه

انتخاب رشته نهم به دهم

 اولین مرحله و یا شاید یکی از مراحل بسیار مهم در مسیر تحصیلی افراد می تواند همین انتخاب رشته نهم به دهم باشد. این مرحله از این رو برای دانش آموزان و والدین آنها اهمیت دارد که در این مرحله دانش آموزان با انتخاب های خود در واقع مسیری را که در آینده در زمینه تحصیل و اشتغال خود بایستی سپری نمایند در حال ترسیم هستند. در این مرحله دانش آموز بایستی رشته ای را انتخاب نماید که رد آیند با آن سر و کار خواهد داشت. این رشته در واقع جزئی از شخصیت فرد را تشکیل خواهد داد از این روست که بایستی این مرحله را بسیار مهم قلمداد نمود و در زمینه آن توجه ویژه ای نشان داد.با توجه به این تفاسیر ما در این مقاله توضیحاتی در رابطه باانتخاب رشته نهم به دهم برای دانش آموزان و والدین درگیر این موضوع ارائه خواهیم نمود تا با دید بهتر و وسع تری بتوانند با گام های مستحکم تری در این مسیر به حرکت خود ادامه دهند. به همین جهت در صورتی در زمینه انتخاب رشته نهم به دهم سوال و ابهامی داشته باشید توصیه می شود به ادامه این مقاله توجه نمایید.

 


ادامه مطلب
امتیاز بدهید : 1 2 3 4 5 6 | امتیاز : 3
موضوع : | بازدید : 16
برچسب ها : انتخاب رشته نهم به دهم،انتخاب رشته، دانشگاه سراسری، انتخاب رشته پایه نهم به دهم، انتخاب رشته مدارس، مشاوره سپید,
+ نوشته شده در جمعه 11 خرداد 1397ساعت 17:45 توسط سپید |

قبولی در مصاحبه دکتری

 پس از این که داوطلبان تحصیل در مقطع دکتری اقدام به انتخاب رشته نمودند و از سوی دانشگاه های انتخاب شده دعوت به مصاحبه شدند یکی از مهمترین اولویت های حاضر برای این دسته از داوطلبان قبولی در مصاحبه دکتری به حساب می آید. به طور کلی در جلسه مصاحبه دکتری برخی موارد بایستی مورد توجه قرار گیرد تا شانسقبولی در مصاحبه دکتری برای داوطلبان افزایش یابد. با توجه به اهمیت این امر ما در این مقاله توضیحاتی در زمینه قبولی در مصاحبه دکتری ارائه خواهیم نمود تا بتواند برای داوطلبان شرکت کننده در مصاحبه دکتری موثر و مفید باشد. از این رو در صورتی در زمینه قبولی در مصاحبه دکتری پرسش و یا ابهامی برای این دسته از داوطلبان وجود داشته باشد توصیه می کنیم به ادامه مقاله توجه نماید.

 


ادامه مطلب
امتیاز بدهید : 1 2 3 4 5 6 | امتیاز : 4
موضوع : | بازدید : 14
برچسب ها : قبولی در مصاحبه دکتری،مصاحبه دکتری،مقطع دکتری،دانشگاه سراسری،دکتری دانشگاه سراسری، مشاوره تخصصی سپید,
+ نوشته شده در جمعه 11 خرداد 1397ساعت 17:29 توسط سپید |

انتخاب رشته کنکور 97

 فرایند کنکور سراسری پس از طی نمودن مراحل مختلفی سرانجام وارد مرحله انتخاب رشته می گردد. در انتخاب رشته کنکور 97 داوطلبان به مانند دیگر دوره ها خود را برای ین مرحله نیز آماده سازند. برای این که داوطلبان بتوانند در انتخاب رشته کنکور 97 بهترین عملکرد را از خود بر جای گذاشته و به موفیت که همان قبولی در رشته دلخواه می باشد برسند بایستی در زمینه فرایند و مراحل انتخاب رشته کنکور 97 اطلاعات مناسبی داشته باشند. در این مقاله با توجه به اهمیت موضوع توضیحاتی ارائه خواهیم نمود که می تواند برای این دسته از داوطلبان مفید واقع گردد. به همین جهت توصیه می شود به ادامه این مقاله توجه نمایید.

 


ادامه مطلب
امتیاز بدهید : 1 2 3 4 5 6 | امتیاز : 4
موضوع : | بازدید : 14
برچسب ها : انتخاب رشته کنکور 97،کنکور 97،دانشگاه سراسری،کنکور دانشگاه سراسری،مشاوره تخصصی سپید,
+ نوشته شده در جمعه 11 خرداد 1397ساعت 17:14 توسط سپید |

ترمیم معدل برای کنکور

 با توجه به این که در این چند سال اخیر برگزاری کنکور سراسری تاثیر معدل افزایش یافته است بحث مربوط به ترمیم معدل برای کنکور اهمیت بیشتری پیدا کرده است. در مورد ترمیم معدل برای کنکور بایستی بیان شود که در این روش با توجه به برخی شرایط و ضوابط دانش آموزان و داوطلبانی که برای کنکور سراسری اقدام خواهند نمود می توانند دوباره برای بهتر شدن معدل خود در امتحان نهایی در برخی از دروس و یا همه دروس شرکت نمایند. با این طرح در واقع فرصتی دوباره برای بالا بردن تاثیر معدل برای دانش آموزان شرکت کننده در کنکور دانشگاه سراسری فراهم می گردد. به جهت اهمیت بسیار بالای موضوع ترمیم معدل برای کنکور در این مقاله توضیحاتی در رابطه به ایم طرح ارائه خواهیم نمود تا بتواند برای داوطلبان کنکور سراسری مفید واقع گردد.

 


ادامه مطلب
امتیاز بدهید : 1 2 3 4 5 6 | امتیاز : 4
موضوع : | بازدید : 17
برچسب ها : ترمیم معدل برای کنکور،کنکور،کنکور دانشگاه سراسری،دانشگاه سراسری،معدل کنکور، مشاوره تخصصی سپید,
+ نوشته شده در جمعه 11 خرداد 1397ساعت 16:57 توسط سپید |

اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان

 پس از اعمال تغییراتی که در زمینه آزمون مدارس تیزهوشان به وجود آمد داوطلبان تحصیل در این مدارس در اواخر فروردین ماه اقدام به ثبت نام در آن نمودند و در آزمون این مدارس در اواسط خرداد ماه می باشد شرکت کردند بایستی در بازه زمانی یک الی دو ماه نسبت به دریافت نتایج این آزمون اقدام نمایند. در این مرحله در صورتی داوطلب به حد نصاب مشخص شده دست پیدا نمود پذیرش مدارس تیزهوشان را کسب مب نماید ، اما اگر داوطلبی این حد نصاب را کسب نکرده باشد و به اصطلاح در آزمون مردود گردد امکان اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان برای او فراهم می باشد. پس با توجه به این توضیحات اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان برای آن دسته از داوطلبانی می باشد که در آزمون این مدارس پذیرش کسب نکرده باشند. با توجه به این که این مرحله یکی از مراحل بسیار حساس برای ورود به مدارس تیزهوشان می باشد در این مقاله توضیحاتی در رابطه با اعتراض به نتایج آزمون مدارس تیزهوشان ارائه خواهیم نمود از این رو به داوطلبانی که در این زمینه ابهام و یا سوالی داشته باشند توصیه می گردد به ادامه این مقاله توجه نمایند.

 


ادامه مطلب
امتیاز بدهید : 1 2 3 4 5 6 | امتیاز : 4
موضوع : | بازدید : 13
برچسب ها : اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان، آزمون تیزهوشان،اعلام نتایج آزمون تیزهوشان، مدارس تیزهوشان،مشاوره تخصصی سپید,
+ نوشته شده در جمعه 11 خرداد 1397ساعت 16:39 توسط سپید |

اعتراض به نتایج آزمون نمونه دولتی

 پس از این که داوطلبان در آزمون مدارس نمونه دولتی شرکت نمودند و در خرداد ماه اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی از طریق سامانه  www.azmoon.medu.ir صورت گرفت برای داوطلبانی که حد نصاب اعلام شده را کسب نکرده باشند امکان اعتراض به نتایج آزمون نمونه دولتی فراهم می گردد. اعتراض به نتایج آزمون نمونه دولتی به مانند اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان دارای شرایط و ضوابط خاصی می باشد و در بازه زمانی خاصی انجام می گرد. از  این رو داشتن اطلاعات صحیح در این رابطه برای داوطلبان شرکت کنند در این آزمون امری بسیار مهم به حساب می آید. به همین جهت در این مقاله به ارائه توضیحاتی در رابطه به اعتراض به نتایج آزمون نمونه دولتیخواهیم پرداخت. در صورتی در این زمینه ابهام و یا سوالی داشته باشید توصیه می گردد به ادامه مقاله توجه نمایید.

 


ادامه مطلب
امتیاز بدهید : 1 2 3 4 5 6 | امتیاز : 3
موضوع : | بازدید : 15
برچسب ها : اعتراض به نتایج آزمون نمونه دولتی، آزمون نمونه دولتی،اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی، مدارس نمونه دولتی،مشاوره تخصصی سپید,
+ نوشته شده در جمعه 11 خرداد 1397ساعت 15:54 توسط سپید |

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی رشته طراحی لباس

 ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی رشته طراحی لباس یکی از رشته های علمی کاربردی می باشد که به دلیل پرطرفدار بودن این رشته ، جو رقابتی بالایی را در میان داوطلبان علاقه مند به تحصیل در رشته طراحی لباس ایجاد نموده است ، بطوری که علی رغم ظرفیت پذیرش بالای واحدهای مختلف دانشگاه علمی کاربردی هر ساله داوطلبان زیادی از پذیرش در رشته طراحی لباس دانشگاه علمی کاربردی باز می مانند.

در این مقاله به معرفی رشته طراحی لباس ، ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی رشته طراحی لباس و همچنین زمان و شرایط پذیرش دانشگاه علمی کاربردی در رشته طراحی لباس خواهیم پرداخت.

 


ادامه مطلب
امتیاز بدهید : 1 2 3 4 5 6 | امتیاز : 4
موضوع : | بازدید : 18
برچسب ها : ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی رشته طراحی لباس،ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ،رشته های دانشگاه علمی کاربردی ،دانشگاه علمی کاربردی ،,
+ نوشته شده در جمعه 11 خرداد 1397ساعت 15:38 توسط سپید |

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی رشته هتلداری

 ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی رشته هتلداری یکی از رشته های علمی کاربردی می باشد که به دلیل پرطرفدار بودن این رشته ، جو رقابتی بالایی را در میان داوطلبان علاقه مند به تحصیل در رشته هتلداری ایجاد نموده است ، بطوری که علی رغم ظرفیت پذیرش بالای واحدهای مختلف دانشگاه علمی کاربردی هر ساله داوطلبان زیادی از پذیرش در رشته هتلداری دانشگاه علمی کاربردی باز می مانند.

در این مقاله به معرفی رشته هتلداری ، ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی رشته هتلداری و همچنین زمان و شرایط پذیرش دانشگاه علمی کاربردی در رشته هتلداری خواهیم پرداخت.

 


ادامه مطلب
امتیاز بدهید : 1 2 3 4 5 6 | امتیاز : 3
موضوع : | بازدید : 20
برچسب ها : ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی رشته هتلداری، دانشگاه علمی کاربردی، رشته های علمی کاربردی،ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی,
+ نوشته شده در جمعه 11 خرداد 1397ساعت 15:22 توسط سپید |

ثبت نام دانشگاه آزاد خرم آباد www.azmoon.org

 دانشگاه آزاد خرم آباد در دوره های مختلف دانشگاهی ، شرایط متنوعی را با هدف جذب دانشجو برای متقاضیانی که قصد ورود به این دانشگاه را دارند فراهم نموده است . در واقع داوطلبان عزیز می توانند با داشتن شرایط ثبت نام دانشگاه آزاد خرم آباد به راحتی وارد این دانشگاه شده و در رشته مورد علاقه خود ادامه تحصیل نمایند. این مقاله با هدف ارئه توضیحاتی در این زمینه نوشته شده است به همین سبب توصیه می گردد تا پایان مقاله با ما همراه باشید.

داوطلبان عزیز در صورتی که در زمینه ثبت نام دانشگاه آزاد خرم آباد و بطور کلی درباره دانشگاه آزاد نیاز به مشاوره تحصیلی داشتید می توانید همه روزه از ساعت 8 صبح تا 12 شب از طریق تلفن ثابت با شماره 1375-907-909 تماس بگیرید تا با کارشناسان مجرب سپید در ارتباط باشید.

[caption id="attachment_4170" align="aligncenter" width="600"] ثبت نام دانشگاه آزاد خرم آباد[/caption]

 


ادامه مطلب
امتیاز بدهید : 1 2 3 4 5 6 | امتیاز : 4
موضوع : | بازدید : 12
برچسب ها : ثبت نام دانشگاه آزاد خرم آباد،ثبت نام دانشگاه آزاد،دانشگاه آزاد بدون کنکور،بدون آزمون دانشگاه آزاد،مشاوره تخصصی سپید,
+ نوشته شده در جمعه 11 خرداد 1397ساعت 0:07 توسط سپید |

ثبت نام دانشگاه آزاد رشت www.azmoon.org

 دانشگاه آزاد رشت در دوره های مختلف دانشگاهی ، شرایط متنوعی را با هدف جذب دانشجو برای متقاضیانی که قصد ورود به این دانشگاه را دارند فراهم نموده است . در واقع داوطلبان عزیز می توانند با داشتن شرایط ثبت نام دانشگاه آزاد رشت به راحتی وارد این دانشگاه شده و در رشته مورد علاقه خود ادامه تحصیل نمایند. این مقاله با هدف ارئه توضیحاتی در این زمینه نوشته شده است به همین سبب توصیه می گردد تا پایان مقاله با ما همراه باشید.

داوطلبان عزیز در صورتی که در زمینه ثبت نام دانشگاه آزاد رشت و بطور کلی درباره دانشگاه آزاد نیاز به مشاوره تحصیلی داشتید می توانید همه روزه از ساعت 8 صبح تا 12 شب از طریق تلفن ثابت با شماره 1375-907-909 تماس بگیرید تا با کارشناسان مجرب سپید در ارتباط باشید.

[caption id="attachment_4165" align="aligncenter" width="600"] ثبت نام دانشگاه آزاد رشت[/caption]

 


ادامه مطلب
امتیاز بدهید : 1 2 3 4 5 6 | امتیاز : 3
موضوع : | بازدید : 16
برچسب ها : ثبت نام دانشگاه آزاد رشت،ثبت نام دانشگاه آزاد،دانشگاه آزادبدون کنکور،بدون آزمون دانشگاه آزاد،مشاوره تخصصی سپید,
+ نوشته شده در پنجشنبه 10 خرداد 1397ساعت 23:56 توسط سپید |

صفحه قبل 1 ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 صفحه بعد
تبلیغات متنی
بک لینک ارزان
تبادل لینک رایگان
تبادل لینک رایگان