مشاوره تلفنی تحصیلی سپید دانشگاه

مشاوره تلفنی تحصیلی سپید دانشگاه

منابع کنکور انسانی

 از جمله اقدامات اصلی داوطلبانی که برای کنکور سراسری علوم انسانی ثبت نام نموده اند انتخاب و تهیه برنامه ریزی کنکور سراسری برای این گروه آزمایشی می باشد. داوطلبان معمولا با انبوهی از منابع برای آزمون رو به رو می شوند که انتخاب را برای آنها بسیار سخت می نماید. از این رو این دسته از داوطلبان بایستی در ابتدا نسبت بهمنابع کنکور انسانی شناخت پیدا نموده و در صدد تهیه آن باشند. در این مقاله نیز ما به دنبال بیان برخی از منابع کنکور انسانی خواهیم بود تا داوطلبان با دید بهتری نسبت به تهیه و در نهایت مطالعه این منابع اقدام نمایند. با توجه به این توضیحات برای آن دسته از داوطلبان که به دنبال تهیه منابع کنکور انسانی هستند مطالعه ادامه این مقاله را توصیه می نماییم.

 


ادامه مطلب
امتیاز بدهید : 1 2 3 4 5 6 | امتیاز : 4
موضوع : | بازدید : 20
برچسب ها : منابع کنکور انسانی، کنکور انسانی، کنکور انسانی سراسریِ، بهترین منابع کنکور انسانی سراسری، مشاوره تخصصی سپید,
+ نوشته شده در سه شنبه 25 ارديبهشت 1397ساعت 17:18 توسط سپید |

منابع کنکور تجربی

 یکی از مهمترین اقداماتی که داوطلبان قبل از شروع دوره مطالعاتی کنکور خود بایستی اجام دهند انتخاب و تهیه بهترین منابع کنکور سراسری می باشد. داوطلبان گروه آزمایشی تجربی نیز در این زمینه بایستی دقت لازم را به خرج داده و در تهیه و انتخاب منابع کنکور تجربی نهایت وسواس را به خرج دهند. با توجه به این که این مرحله یکی از مراحل بسیار حساس در فرایند کنکور به حساب می آید از این رو در این مقاله در زمینه منابع کنکور تجربی توضیحاتی ارائه خواهیم نمود که می تواند برای داوطلبان کنکور تجربی مفید واقع گردد.

 


ادامه مطلب
امتیاز بدهید : 1 2 3 4 5 6 | امتیاز : 3
موضوع : | بازدید : 19
برچسب ها : منابع کنکور تجربی، کنکور تجربی، کنکور تجربی سراسری، بهترین منابع کنکور سراسری، مشاوره تخصصی سپید,
+ نوشته شده در سه شنبه 25 ارديبهشت 1397ساعت 17:05 توسط سپید |

نتایج تکمیل ظرفیت دکتری کنکور سراسری

 پس از اسن که داوطلبان با مطالعه دفترجه تکمیل ظرفیت در تکمیل تکمیل ظرفیت دکتری سراسری شرکت نمودند و بر اساس این دفترچه انتخاب رشته کردند بایستی منتظر اعلام نتایج تکمیل ظرفیت دکتری کنکور سراسری بمانند. این مرحله در واقع آخرین مرحله پذیرش دانشگاه سراسری در مقطع دکتری به حساب می آید و با اعلام نتایج تکمیل ظرفیت دکتری کنکور سراسری پروند آزمون دکتری بسته خواهد شد. در این مقاله نیز به مانند دیگر موارد آزمون دکتری به بررسی و توضیح اعلام نتایج تکمیل ظرفیت دکتری کنکور سراسری خواهیم پرداخت. در صورتی که داوطلبان در این زمینه ابهام یا سوالی داشته باشند به ادامه مقاله توجه نمایند.

 


ادامه مطلب
امتیاز بدهید : 1 2 3 4 5 6 | امتیاز : 4
موضوع : | بازدید : 22
برچسب ها : نتایج تکمیل ظرفیت دکتری کنکور سراسری، تکمیل ظرفیت دکتری سراسری، تکمیل ظرفیت دکتری، مشاوره تخصصی سپید,
+ نوشته شده در سه شنبه 25 ارديبهشت 1397ساعت 16:54 توسط سپید |

نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

 پس از این که داوطلبان کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد در تکمیل ظرفیت این دانشگاه اقدام نموده اند در بازه زمانی مشخص می توانند برای دریافت نتیجه ثبت نام خود با توجه به دستورالعمل های خاص اقدام نمایند. در این مقاله در زمینه نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد و موارد مرتبط با آن توضیحاتی ارایه خواهیم نمود. از این رو در صورتی که داوطلبان کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد در این زمینه نیاز به اطلاعات دارند می توانند ادامه این مقاله را مطالعه نمایند.

 


ادامه مطلب
امتیاز بدهید : 1 2 3 4 5 6 | امتیاز : 4
موضوع : | بازدید : 21
برچسب ها : نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد، تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد آزاد، کارشناسی ارشد آزاد، مشاوره سپید,
+ نوشته شده در سه شنبه 25 ارديبهشت 1397ساعت 16:43 توسط سپید |

نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد کنکور سراسری

 پس از این که در اواخر مهر ماه مراحل تکمیل ظرفیت به اتمام می رسد داوطلبان بایستی برای اعلام نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد کنکور سراسری آماده گردند. اعلام نتایج این مرحله نیز در بازه زمانی از قبل تعیین شده صورت می گیرد از این رو داوطلبان بایستی در بازه زمنی مشخصی برای دریافت اعلام نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد کنکور سراسری خود اقدام نمایند. در این مقاله به ارائه توضیحاتی در این زمینه خواهیم پرداخت از این رو داوطلبان در صورت وجود ابهام به ادامه این مقاله توجه نمایند.

 


ادامه مطلب
امتیاز بدهید : 1 2 3 4 5 6 | امتیاز : 4
موضوع : | بازدید : 23
برچسب ها : نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد کنکور سراسری، تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد، تکمیل ظرفیت ارشد سراسری، مشاوره سپید,
+ نوشته شده در سه شنبه 25 ارديبهشت 1397ساعت 16:32 توسط سپید |

نتایج کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور

 آن دسته از داوطلبان فراگیر کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور که در آزمون آن در اوایل دی ماه شرکت نموده اند بایستی در مرحله بعدی برای دریافت نتیجه آزمونفراگیر دانشگاه پیام نور  اقدام نمایند. از این رو داوطلبان بایستی در بازه زمانی مشخص و همچنین با دستورالعمل مشخص برای دریافت نتایج کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور اقدام نمایند. البته به جهت این که در این زمینه سوالات متعددی ممکن است برای داوطلبان و شرکت کننده گان در فراگیر دانشگاه پیام نور پیش آید. در این مقاله توضیحاتی در زمینه نتایج کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور ارائه خواهیم نمود که امید است مورد توجه و همچنین استفاده این دسته از داوطلبان قرار گیرد.

 


ادامه مطلب
امتیاز بدهید : 1 2 3 4 5 6 | امتیاز : 4
موضوع : | بازدید : 26
برچسب ها : نتایج کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور، کارشناسی ارشد فراگیر، کارشناسی ارشد پیام نور، مشاوره تخصصی سپید,
+ نوشته شده در سه شنبه 25 ارديبهشت 1397ساعت 16:21 توسط سپید |

نتایج کنکور دکتری سراسری

 پس از طی نمودن مراحل ثبت نام آزمون ، شرکت در آزمون و انتخاب رشته کنکور دکتری سراسری داوطلبان بایستی برای دریافت نتایج کنکور دکتری سراسری اقدام نمایند. البته منظور ما در این مقاله از نتایج کنکور دکتری سراسری اعلام نتایج نهایی می باشد. چرا که پس از برگزاری آزمون دکتری و قبل از شروع انتخاب رشته داوطلبان اعلام نتایج اولیه را دارند که به صورت کوتاه در انتخاب رشته کنکور دکتری سراسری به توضیح آن پرداختیم. با توجه به این توضیحات در این مقاله در زمینه آخرین مرحله یعنی اعلام نتایج کنکور دکتری سراسری توضیحات ارائه خواهیم نمود. به همین جهت در صورتی داوطلبان در این زمینه نیاز به اطلاعات تکمیلی می باشند ادامه این مقاله را مطالعه نمایند.

 


ادامه مطلب
امتیاز بدهید : 1 2 3 4 5 6 | امتیاز : 4
موضوع : | بازدید : 20
برچسب ها : نتایج کنکور دکتری سراسری، کنکور دکتری سراسریُ، نتایج کنکور دکتریٍ، دکتری سراسری، مشاوره تخصصی سپید,
+ نوشته شده در سه شنبه 25 ارديبهشت 1397ساعت 16:08 توسط سپید |

www.azmoon.medu.ir

 سایت www.azmoon.medu.ir در واقع سامانه ثبت نام آزمون ورودی مدارس استعداد درخشان می باشد. داوطلبانی که قصد شرکت در این آزمون و تحصیل درمدارس تیزهوشان و مدارس نمونه دولتی را دارند بایستی در این سایت تمامی مراحل پذیرش خود مانند ثبت نام ، دریافت کارت شرکت در آزمون ، دریافت نتایج ، اعتراض به نتایج و... را انجام دهند. به جهت اهمیت این مورد در این مطلب به توضیح کامل این سایت و ساختار آن خواهیم پرداخت.

داوطلبان و دانش آموزان عزیز توجه داشته باشند ثبت نام تیزهوشان 97 در تاریخ 28 فروردین ماه آغاز می گردد.

ثبت نام آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی تا تاریخ پنجم اردیبهشت ادامه دارد.

www.azmoon.medu.ir

دانش آموزان و والدین عزیز در صورتی که در روند ثبت نام مشکلی داشتید یا نیاز به مشاوره تحصیلی و راهنمایی داشتید می توانید از 8-24 هر روز حتی ایام تعطیل با تلفن ثابت با شماره 1375-907-909 تماس بگیرید تا با کارشناسان مجرب سپید در ارتباط باشید.

 


ادامه مطلب
امتیاز بدهید : 1 2 3 4 5 6 | امتیاز : 4
موضوع : | بازدید : 17
برچسب ها : www.azmoon.medu.ir، سامانه ثبت نام استعداد درخشان، سامانه ثبت نام آزمون ورودی استعداد درخشان، مشاوره سپید,
+ نوشته شده در سه شنبه 25 ارديبهشت 1397ساعت 13:26 توسط سپید |

www.azmoon.org

 www.azmoon.org سامانه سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد می باشد. تمامی دانشجویان دانشگاه آزاد در طول ثبت نام و یا حتی تحصیل خود بار ها به این سایت مراجعه نموده اند که این خود نشان دهنده اهمیت و کاربردی بودن این سایت می باشد. چرا که فرایند ثبت نام اولیه دانشجویان دانشگاه آزاد از طریق این سایت انجام می گیرد. به همین جهت در این مقاله در زمینه کاربرد های مختلف سایت www.azmoon.org توضیخاتی ارائه خواهیم نمود.

 


ادامه مطلب
امتیاز بدهید : 1 2 3 4 5 6 | امتیاز : 4
موضوع : | بازدید : 16
برچسب ها : www.azmoon.org، سامانه سنجش، سامانه سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد، سامانه سنجش دانشگاه آزاد، مشاوره سپید,
+ نوشته شده در سه شنبه 25 ارديبهشت 1397ساعت 13:17 توسط سپید |

www.azmoon.tehranedu.ir

 سایت www.azmoon.tehranedu.ir همان سامانه ثبت نام آزمون نمونه دولتی شهر تهران می باشد که در واقع این سامانه زیر نظر اداره کل آموزش و پرورش استان تهران می باشد. داوطلبانی که قصد ثبت نام آزمون نمونه دولتی شهر تهران و تحصیل در مدارس نمونه دولتی  را دارند بایستی مراحل ثبت نام آزمون ورودی را در این سامانه پیگیری نمایند. به همین جهت اطلاع از کارکرد های تعیین شده و قرار داده شده برای این سایت از موارد مهمی است که داوطلبان بایستی در زمینه آن اطلاعات مناسبی داشته باشند.

در ادامه این مقاله در زمینه سایت www.azmoon.tehranedu.ir توضیحاتی خواهیم داد. به امید اینکه مورد توجه و استفاده داوطلبان شرکت در آزمون نمونه دولتی  قرار گیرد.

 


ادامه مطلب
امتیاز بدهید : 1 2 3 4 5 6 | امتیاز : 4
موضوع : | بازدید : 25
برچسب ها : www.azmoon.tehranedu.ir، سامانه ثبت نام آزمون، سامانه ثبت نام آزمون نمونه دولتی تهران، سامانه نمونه دولتی تهران,
+ نوشته شده در سه شنبه 25 ارديبهشت 1397ساعت 13:07 توسط سپید |

صفحه قبل 1 ... 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 صفحه بعد
تبلیغات متنی
بک لینک ارزان
تبادل لینک رایگان
تبادل لینک رایگان