مشاوره تلفنی تحصیلی سپید دانشگاه

مشاوره تلفنی تحصیلی سپید دانشگاه

انتخاب رشته کنکور دکتری سراسری

 پس از این که با ایجاد تغییرات گسترده ای که در زمینه آزمون های مختلف ورود به دانشگاه از جمله مقطع دکتری داوطلبان با ابهامات متعددی مواجع شدند که مهمترین این ابهامات به دلیل ادغام آزمون دکتری بوده است. از این رو در زمینه انتخاب رشته کنکور دکتری سراسری نیز داوطلبان با سوالات متعددی مواجه گردیدند. چرا که در دوره های قبل به طور کلی کنکور دکتری دانشگاه سراسری و دانشگاه آزاد متفاوت با یکدیگر بوده است. به همین جهت در این مقاله در زمینه انتخاب رشته کنکور دکتری سراسری توضیحاتی ارائه خواهیم نمود تا این ابهامت برای داوطلبان این مقطع برطرف گردد.

 


ادامه مطلب
امتیاز بدهید : 1 2 3 4 5 6 | امتیاز : 2
موضوع : | بازدید : 10
برچسب ها : انتخاب رشته کنکور دکتری سراسری، انتخاب رشته، انتخاب رشته دکتری، دکتری سراسری، مشاوره تخصصی سپید,
+ نوشته شده در جمعه 21 ارديبهشت 1397ساعت 15:38 توسط سپید |

انتخاب رشته کنکور سراسری

 یکی از مهمترین و حساس ترین مراحل ورود به دانشگاه که در آن کوچکترین اشتباه باعث از بین رفتن تلاش های داوطلبان می گردد انتخاب رشته کنکور سراسری می باشد. این مرحله بدان جهت حساس می باشد که در آن داوطلبان با انتخاب هایی که می کنند در واقع مسیر تحصیلی خود را در آینده ترسیم می نمایند. به جهت همین اهمیت داوطلبان در این زمینه بایستی دقت لازم را به خرج دهند و اطلاعات لازم را داشته باشند. در این مقاله ما به دنبال ایجاد یک نگرش مناسب در زمینه انتخاب رشته کنکور سراسری خواهیم بود از این رو به آن دسته از داوطلبان که در این زمینه دغدغه دارند توصیه می گردد ادامه این مقاله را مطالعه نمایند.

 


ادامه مطلب
امتیاز بدهید : 1 2 3 4 5 6 | امتیاز : 4
موضوع : | بازدید : 10
برچسب ها : انتخاب رشته کنکور سراسری، انتخاب رشته، کنکور سراسری، مشاوره تحصیلی تلفنی، مشاوره تخصصی سپید,
+ نوشته شده در جمعه 21 ارديبهشت 1397ساعت 15:23 توسط سپید |

انتخاب رشته کنکور کاردانی به کارشناسی دانشگاه سراسری

 یکی از اصلی ترین وجوه تمایز ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی دانشگاه سراسری در زمینه انتخاب رشته کنکور کاردانی به کارشناسی دانشگاه سراسری می باشد. این تمایز در زمینه زمان و نحوه انجام آن می باشد که در این مقاله به بررسی آن خواهیم پرداخت. از این رو به داوطلبان تحصیل در این مقطع توصیه می گردد که برای کسب اطلاعات لازم در زمینه انتخاب رشته کنکور کاردانی به کارشناسی دانشگاه سراسری ادامه این مقاله را مطالعه نمایند.

 


ادامه مطلب
امتیاز بدهید : 1 2 3 4 5 6 | امتیاز : 0
موضوع : | بازدید : 2
برچسب ها : انتخاب رشته کنکور کاردانی به کارشناسی دانشگاه سراسری، کنکور کاردانی به کارشناسی، مشاوره تخصصی سپید,
+ نوشته شده در جمعه 21 ارديبهشت 1397ساعت 15:07 توسط سپید |

انتخاب رشته کنکور کاردانی فنی حرفه ای

 یکی از مواردی که در زمینه ثبت نام کنکور کاردانی فنی حرفه ای بایستی مورد توجه داوطلبان کاردانیدانشگاهسراسری قرار گیرد انتخاب رشته کنکور کاردانی فنی حرفه ای می باشد. پرا که یکی از موارد که باعث تمایز آزمون کاردانیدانشگاهسراسری با سایر آزمون ها همین انتخاب رشته کنکور کاردانی فنی حرفه ای می باشد.دلیل این تمایز نیز به جهت زمان انجام آن می باشد که در زمان ثبت نام بایستی صورت گیرد. با توجه به این توضیحات در این مقاله در زمینه انتخاب رشته کنکور کاردانی فنی حرفه ای توضیحاتی برای رفع ابهام ارائه خواهیم نمود.

 


ادامه مطلب
امتیاز بدهید : 1 2 3 4 5 6 | امتیاز : 2
موضوع : | بازدید : 6
برچسب ها : انتخاب رشته کنکور کاردانی فنی حرفه ای، انتخاب رشته کنکور، کنکور کاردانی، کاردانی فنی حرفه ای، مشاوره تخصصی سپید,
+ نوشته شده در جمعه 21 ارديبهشت 1397ساعت 14:42 توسط سپید |

انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد

 آن دسته از داوطلبان کارشناسی ارشد دانشگاه سراسری و دانشگاه آزاد که در آزمون ارشد ثبت نام نموده و در آن شرکت کرده اند پس از اعلام نتایج کنکور کارشناسی ارشد بایستی با توجه به کارنامه اولیه خود اقدام انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد نمایند. انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد به مانند دیگر انتخاب رشته های آزمون سراسری پس از اعلام نتایج اولیه از طریق سامانه سازمان سنجش صورت می گیرد. البته با این تفاوت که برای دانشگاه آزاد داوطلبان از طریق سامانه مستقل این دانشگاه اقدام نمایند. با توجه به این توضیحات در صورتی که داوطلبان در زمینه انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد سوالات و ابهاماتی داشته باشند می توانند به ادامه این مقاله مراجعه نمایند.

 


ادامه مطلب
امتیاز بدهید : 1 2 3 4 5 6 | امتیاز : 4
موضوع : | بازدید : 13
برچسب ها : انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد، انتخاب رشته، کنکور کارشناسی ارشد، کارشناسی ارشد، مشاوره تخصصی سپید,
+ نوشته شده در جمعه 21 ارديبهشت 1397ساعت 14:27 توسط سپید |

پرداخت هزینه ثبت نام تیزهوشان

 همانگونه که در بخش های مختلف بیان شد ثبت نام آزمون تیزهوشان مراحل مختلفی را دارد که پرداخت هزینه ثبت نام تیزهوشان نیز یکی از این مراحل ثبت نام می باشد. برای تمامی آزمون هایی که توسط بخش های مختلف برگزار می شود هزینه هایی دریافت می گردد. این هزینه ها ممکن است به روش های مختلفی پرداخت گردد. برای ثبت نام آزمون تیزهوشان نیز هزینه ای بایستی پرداخت گردد که در ادامه این مقاله در این زمینه توضیحاتی ارائه خواهیم نمود که امیدواریم مورد استفاده داوطلبانی که قصد ثبت نام و شرکت در آزمون تیزهوشان را دارند قرار گیرد.

 


ادامه مطلب
امتیاز بدهید : 1 2 3 4 5 6 | امتیاز : 3
موضوع : | بازدید : 10
برچسب ها : پرداخت هزینه ثبت نام تیزهوشان، هزینه ثبت نام تیزهوشان، شهریه تیزهوشان، مشاوره تحصیلی، مشاوره تخصصی سپید,
+ نوشته شده در جمعه 21 ارديبهشت 1397ساعت 14:10 توسط سپید |

تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد

 آخرین فرصت ورود به دانشگاه در کشور تکمیل ظرفیت می باشد. دانشگاه آزاد نیز به مانند دیگر دانشگاه های کشور همه ساله برای دو ورودی مهر و بهمن ماه دوره تکمیل ظرفیت دارد. تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد در بازه های زمانی خاصی صورت می گیرد. آن دسته از داوطلبان دانشگاه آزاد که فرصت حضور در دانشگاه را در زمان ثبت نام دانشگاه آزاد کسب نکرده اند می توانند از فرصت تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد برای ورود به دانشگاه استفاده نمایند. در صورتی که داوطلبان در این زمینه به دنبال کسب اطلاعات هستند می توانند ادامه این مقاله را مطالعه نمایند.

 


ادامه مطلب
امتیاز بدهید : 1 2 3 4 5 6 | امتیاز : 0
موضوع : | بازدید : 0
برچسب ها : تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد، تکمیل ظرفیت، دانشگاه آزاد، مشاوره تحصیلی، مشاوره تخصصی سپید,
+ نوشته شده در جمعه 21 ارديبهشت 1397ساعت 13:54 توسط سپید |

تکمیل ظرفیت کنکور دانشگاه آزاد

 تکمیل ظرفیت کنکور دانشگاه آزاد در واقع آخریت فرصت برای آن دسته از داوطلبان دانشگاه آزاد می باشد که در انتخاب رشته دانشگاه آزاد مورد پذیرش قرار نگرفته اند. و از آنجایی که در صورت عدم قبولی داوطلبان در این مرحله دیگر فرصتی برای حضور در دانشگاه را ندارند بسیار اهمیت دارد. در ادامه این مقاله به جهت اهمیت این موضوع به طور کامل در این زمینه توضیحاتی ارائه خواهیم نمود. به امید این که مورد توجه و استفاده داوطلبان کارشناسی دانشگاه آزاد قرار گیرد.

 


ادامه مطلب
امتیاز بدهید : 1 2 3 4 5 6 | امتیاز : 4
موضوع : | بازدید : 13
برچسب ها : تکمیل ظرفیت کنکور دانشگاه آزاد، تکمیل ظرفیت، دانشگاه آزاد، مشاوره تحصیلی تلفنی، مشاوره تخصصی سپید,
+ نوشته شده در جمعه 21 ارديبهشت 1397ساعت 13:06 توسط سپید |

تکمیل ظرفیت کنکور سراسری

 دانشگاه سراسری همه ساله به منظور  کامل نمودن ظرفیت های خالی مانده خود اقدام به برگزاری تکمیل ظرفیت کنکور سراسری می نماید. در واقع می توان گفت کهتکمیل ظرفیت کنکور سراسری آخرین فرصت داوطلبان برای ورود به دانشگاه می باشد از این رو نمی توان به راحتی از این فرصت چشم پوشی نمود. در این مقاله با توجه به این توضیحات ، در زمینه تکمیل ظرفیت کنکور سراسری و شرایط آن مطالبی را ارایه خواهیم نمود که می واند برای داوطلبان ورود به دانشگاه سراسری مفید باشد.

 

 


ادامه مطلب
امتیاز بدهید : 1 2 3 4 5 6 | امتیاز : 6
موضوع : | بازدید : 5
برچسب ها : تکمیل ظرفیت کنکور سراسری، تکمیل ظرفیت، کنکور سراسری، مشاوره تحصیلی تلفنی، مشاوره تخصصی سپید,
+ نوشته شده در پنجشنبه 20 ارديبهشت 1397ساعت 22:11 توسط سپید |

ثبت نام آزمون تیزهوشان

 ثبت نام آزمون تیزهوشان از جمله ثبت نام های مهم در سطح مدارس می باشد . به گونه ای که اطلاع از زمان نحوه انجام آن از مواردی است که بسیار مورد توجه داوطلبان قرار می گیرد. مدارس تیزهوشان از جمله مدارسی است که برای ورود به این مدارس دانش آموزان باید در آزمون ورودی آن شرکت نموده و حدنصاب تعیین شده را کسب نمایند.

در این مقاله در زمینه نحوه ثبت نام و شرایط خاص ثبت نام آزمون تیزهوشان توضیحاتی خواهیم داد.

 


ادامه مطلب
امتیاز بدهید : 1 2 3 4 5 6 | امتیاز : 3
موضوع : | بازدید : 8
برچسب ها : ثبت نام آزمون تیزهوشان، آزمون تیزهوشان، ثبت نام تیزهوشان، مشاوره تحصیلی تلفنی، مشاوره تخصصی سپید,
+ نوشته شده در پنجشنبه 20 ارديبهشت 1397ساعت 21:54 توسط سپید |

صفحه قبل 1 ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 صفحه بعد
تبلیغات متنی
بک لینک ارزان
تبادل لینک رایگان
تبادل لینک رایگان