مشاوره تلفنی تحصیلی سپید دانشگاه

مشاوره تلفنی تحصیلی سپید دانشگاه

مشاوره تلفنی تحصیلی سپید دانشگاه

انتخاب رشته کنکور ریاضی

 گروه ریاضی در کنکور سراسری به مانند گروه های تجربی و انسانی جزء گروه های پر متقاضی کنکور سراسری به حساب می آیند که تمامی مراحل پذیرش در دانشگاه سراسری برای این گروه معمولا با حساسیت های خاصی پیگیری می گردد. انتخاب رشته کنکور ریاضی نیز یکی از مهمترین مراحل در فرایند پذیرش در دانشگاه سراسری به حساب می آید که در آن داوطلبان نتیجه و ثمره تلاش های خود را می توانند کسب نمایند. رد زمینه انتخاب رشته کنکور ریاضی داوطلبان بایستی به برخی موارد توجه نمایند تا بتوانند در این مرحله نیز عملکرد مناسبی را از خود نشان دهند تا بتوانند از این مرحله نیز به خوبی گذر نموده و پذیرش دانشگاه سراسری را در رشته دلخواه خود کسب نمایند. با توجه به این توضیحات به این دسته از داوطلبان توصیه می گردد ادامه این مقاله را به دقت مطالعه نموده و در صورت هر گونه سوالی در این زمینه و یا موارد مرتبط با آن به لینک های آخر مطلب مراجعه نمایند.

 


ادامه مطلب
امتیاز بدهید : 1 2 3 4 5 6 | امتیاز : 4
موضوع : | بازدید : 15
برچسب ها : انتخاب رشته کنکور ریاضی، کنکور ریاضی، انتخاب رشته کنکور سراسری، کنکور سراسری، مشاوره تخصصی سپید,
+ نوشته شده در سه شنبه 1 خرداد 1397ساعت 20:36 توسط سپید |

انتخاب رشته کنکور زبان

 گروه آزمایشی زبان به مانند گروه هنر در کنکور سراسری از جمله گروه های شناور به حساب می آید که داوطلبان سایر گروه ها نیز می توانند در آزمون این گروه در کنار گروه اصلی خود شرکت نمایند. پس از برگزاری کنکور سراسری زبان و اعلام نتایج کنکور سراسری یکی از مراحل پذیرش در رشته های این گروه انتخاب رشته کنکور زبانمی باشد. انتخاب رشته کنکور سراسری در واقع مرحله حساسی می باشد که در آن داوطلبان بایستی با توجه به نتیجه آزمون خود نسبت به انتخاب رشته محل های مشخصی اقدام نمایند. در این مرحله است که داوطلبان با یک اقدام درست می توانند نتیجه تلاش های خود را کسب نمایند. به جهت همین اهمیت در ادامه این مقاله در زمینه انتخاب رشته کنکور زبان توضیحاتی ترئه خواهد شد که امید است مورد توجه و استفاده داوطلبان کنکور سراسری زبان قرار گیرد.

 


ادامه مطلب
امتیاز بدهید : 1 2 3 4 5 6 | امتیاز : 3
موضوع : | بازدید : 13
برچسب ها : انتخاب رشته کنکور زبان، کنکور زبان، انتخاب رشته کنکور سراسری، کنکور سراسری، مشاوره تخصصی سپید,
+ نوشته شده در سه شنبه 1 خرداد 1397ساعت 20:22 توسط سپید |

انتخاب رشته کنکور کاردانی فنی حرفه ای

 یکی از مواردی که در زمینه ثبت نام کنکور کاردانی فنی حرفه ای بایستی مورد توجه داوطلبان کاردانیدانشگاهسراسری قرار گیرد انتخاب رشته کنکور کاردانی فنی حرفه ای می باشد. پرا که یکی از موارد که باعث تمایز آزمون کاردانیدانشگاهسراسری با سایر آزمون ها همین انتخاب رشته کنکور کاردانی فنی حرفه ای می باشد.دلیل این تمایز نیز به جهت زمان انجام آن می باشد که در زمان ثبت نام بایستی صورت گیرد. با توجه به این توضیحات در این مقاله در زمینه انتخاب رشته کنکور کاردانی فنی حرفه ای توضیحاتی برای رفع ابهام ارائه خواهیم نمود.

 


ادامه مطلب
امتیاز بدهید : 1 2 3 4 5 6 | امتیاز : 4
موضوع : | بازدید : 18
برچسب ها : انتخاب رشته کنکور کاردانی فنی حرفه ای، کنکور کاردانی فنی حرفه ای، کاردانی فنی حرفه ای، انتخاب رشته کاردانی فنی حرفه ای,
+ نوشته شده در سه شنبه 1 خرداد 1397ساعت 20:12 توسط سپید |

انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد

 آن دسته از داوطلبان کارشناسی ارشد دانشگاه سراسری و دانشگاه آزاد که در آزمون ارشد ثبت نام نموده و در آن شرکت کرده اند پس از اعلام نتایج کنکور کارشناسی ارشد بایستی با توجه به کارنامه اولیه خود اقدام انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد نمایند. انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد به مانند دیگر انتخاب رشته های آزمون سراسری پس از اعلام نتایج اولیه از طریق سامانه سازمان سنجش صورت می گیرد. البته با این تفاوت که برای دانشگاه آزاد داوطلبان از طریق سامانه مستقل این دانشگاه اقدام نمایند. با توجه به این توضیحات در صورتی که داوطلبان در زمینه انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد سوالات و ابهاماتی داشته باشند می توانند به ادامه این مقاله مراجعه نمایند.

 


ادامه مطلب
امتیاز بدهید : 1 2 3 4 5 6 | امتیاز : 4
موضوع : | بازدید : 19
برچسب ها : انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد، کنکور کارشناسی ارشد، انتخاب رشته کنکور ارشد، کنکور ارشد، مشاوره سپید,
+ نوشته شده در سه شنبه 1 خرداد 1397ساعت 20:04 توسط سپید |

انتخاب رشته کنکور هنر

 تمامی داوطلبان شرکت در کنکور سراسری این امکان را دارند تا در کنکور هنر به صورت مستقل یا در کنار یک گروه دیگر شرکت نمایند. کنکور سراسری هنر در هر مرحله خود یک سری اطلاعات و الزامات را می طلبد. یکی از مراحل مهم انتخاب رشته کنکور هنر می باشد که در این مرحله داوطلبان بر اساس نتیجه ای که از سوی سازمان سنجش اعلام می گردد بایستی نسبت به انتخاب برخی رشته محل ها اقدام نمایند تا در نهایت مشخص گردد داوطلب در کدام یک از این رشته محل های انتخاب کرده می تواند ادامه تحصیل نماید. هدف ما نیز در این مقاله در واقع ایجاد یک نگرش مناسب برای داوطلبان جهت عمکلکرد مناسب در انتخاب رشته کنکور هنر  می باشد تا بتوانند این مرحله را نیز با موفقیت پشت سر نهاده و در رشته محل مناسبی پذیرش کسب نمایند. از این رو در صورتی در زمینه انتخاب رشته کنکور هنر سوال یا ابهامی وجود دارد به ادامه این مقاله توجه نمایید.

 


ادامه مطلب
امتیاز بدهید : 1 2 3 4 5 6 | امتیاز : 4
موضوع : | بازدید : 21
برچسب ها : انتخاب رشته کنکور هنر، کنکور هنر، انتخاب رشته کنکور سراسری، کنکور سراسری، مشاوره تخصصی سپید,
+ نوشته شده در سه شنبه 1 خرداد 1397ساعت 19:54 توسط سپید |

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ایلام

 دانشگاه علمی کاربردی دارای مراکز آموزشی زیادی در سطح شهر ایلام می باشد که هر یک از این مراکز زیر نظر سازمان ها و ارگان های خاصی هستند. ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ایلام هرساله در دو نوبت بصورت ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه علمی کاربردی و ثبت نام بدون کنکور کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی انجام می گیرد.

با توجه به تعداد زیاد مراکز دانشگاه علمی کاربردی و تنوع رشته های علمی کاربردی در شهر ایلام ، بسیاری از متقاضیان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ایلام دچار سردرگمی می باشند که در این مقاله قصد آشنایی داوطلبان با نحوه پذیرش در دانشگاه علمی کاربردی را داریم.

داوطلبان عزیز برای مشاوره تحصیلی ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ایلام و اطلاع از لیست رشته های کاردانی دانشگاه علمی کاربردی و لیست رشته های کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی و لیست رشته های کارشناسی ارشد دانشگاه علمی کاربردی ایلام می توانید از ساعت 8 صبح تا 12 شب با تلفن ثابت با شماره 1375-907-909 تماس بگیرید تا با کارشناسان مجرب سپید در ارتباط باشید.

[caption id="attachment_3264" align="aligncenter" width="600"] ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ایلام[/caption]

 


ادامه مطلب
امتیاز بدهید : 1 2 3 4 5 6 | امتیاز : 4
موضوع : | بازدید : 19
برچسب ها : ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ایلام، دانشگاه علمی کاربردی ایلام، علمی کاربردی ایلام، مشاوره تخصصی سپید,
+ نوشته شده در سه شنبه 1 خرداد 1397ساعت 19:41 توسط سپید |

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اصفهان

 دانشگاه علمی کاربردی دارای مراکز آموزشی زیادی در سطح شهر اصفهان می باشد که هر یک از این مراکز زیر نظر سازمان ها و ارگان های خاصی هستند. ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اصفهان هرساله در دو نوبت بصورت ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه علمی کاربردی و ثبت نام بدون کنکور کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی انجام می گیرد.

با توجه به تعداد زیاد مراکز دانشگاه علمی کاربردی و تنوع رشته های علمی کاربردی در شهر اصفهان ، بسیاری از متقاضیان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اصفهان دچار سردرگمی می باشند که در این مقاله قصد آشنایی داوطلبان با نحوه پذیرش در دانشگاه علمی کاربردی را داریم.

داوطلبان عزیز برای مشاوره تحصیلی ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اصفهان و اطلاع از لیست رشته های کاردانی دانشگاه علمی کاربردی و لیست رشته های کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی و لیست رشته های کارشناسی ارشد دانشگاه علمی کاربردی اصفهان می توانید از ساعت 8 صبح تا 12 شب با تلفن ثابت با شماره 1375-907-909 تماس بگیرید تا با کارشناسان مجرب سپید در ارتباط باشید.

[caption id="attachment_3255" align="aligncenter" width="600"] ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اصفهان[/caption]

 


ادامه مطلب
امتیاز بدهید : 1 2 3 4 5 6 | امتیاز : 3
موضوع : | بازدید : 15
برچسب ها : ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اصفهان، دانشگاه علمی کاربردی اصفهان، علمی کاربردی اصفهان، مشاوره تخصصی سپید,
+ نوشته شده در سه شنبه 1 خرداد 1397ساعت 19:31 توسط سپید |

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اردبیل

 دانشگاه علمی کاربردی دارای مراکز آموزشی زیادی در سطح شهر اردبیل می باشد که هر یک از این مراکز زیر نظر سازمان ها و ارگان های خاصی هستند. ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اردبیل هرساله در دو نوبت بصورت ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه علمی کاربردی و ثبت نام بدون کنکور کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی انجام می گیرد.

با توجه به تعداد زیاد مراکز دانشگاه علمی کاربردی و تنوع رشته های علمی کاربردی در شهر اردبیل ، بسیاری از متقاضیان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اردبیل دچار سردرگمی می باشند که در این مقاله قصد آشنایی داوطلبان با نحوه پذیرش در دانشگاه علمی کاربردی را داریم.

داوطلبان عزیز برای مشاوره تحصیلی ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اردبیل و اطلاع از لیست رشته های کاردانی دانشگاه علمی کاربردی و لیست رشته های کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی و لیست رشته های کارشناسی ارشد دانشگاه علمی کاربردی اردبیل می توانید از ساعت 8 صبح تا 12 شب با تلفن ثابت با شماره 1375-907-909 تماس بگیرید تا با کارشناسان مجرب سپید در ارتباط باشید.

[caption id="attachment_3248" align="aligncenter" width="600"] ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اردبیل[/caption]

 


ادامه مطلب
امتیاز بدهید : 1 2 3 4 5 6 | امتیاز : 3
موضوع : | بازدید : 19
برچسب ها : ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اردبیل، دانشگاه علمی کاربردی اردبیل،علمی کاربردی اردبیل، مشاوره تخصصی سپید,
+ نوشته شده در سه شنبه 1 خرداد 1397ساعت 19:13 توسط سپید |

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ارومیه

 دانشگاه علمی کاربردی دارای مراکز آموزشی زیادی در سطح شهر ارومیه می باشد که هر یک از این مراکز زیر نظر سازمان ها و ارگان های خاصی هستند. ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ارومیه هرساله در دو نوبت بصورت ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه علمی کاربردی و ثبت نام بدون کنکور کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی انجام می گیرد.

با توجه به تعداد زیاد مراکز دانشگاه علمی کاربردی و تنوع رشته های علمی کاربردی در شهر ارومیه ، بسیاری از متقاضیان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ارومیه دچار سردرگمی می باشند که در این مقاله قصد آشنایی داوطلبان با نحوه پذیرش در دانشگاه علمی کاربردی را داریم.

داوطلبان عزیز برای مشاوره تحصیلی ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ارومیه و اطلاع از لیست رشته های کاردانی دانشگاه علمی کاربردی و لیست رشته های کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی و لیست رشته های کارشناسی ارشد دانشگاه علمی کاربردی ارومیه می توانید از ساعت 8 صبح تا 12 شب با تلفن ثابت با شماره 1375-907-909 تماس بگیرید تا با کارشناسان مجرب سپید در ارتباط باشید.

[caption id="attachment_3342" align="aligncenter" width="600"] ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ارومیه[/caption]

 


ادامه مطلب
امتیاز بدهید : 1 2 3 4 5 6 | امتیاز : 4
موضوع : | بازدید : 21
برچسب ها : ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ارومیه، دانشگاه علمی کاربردی ارومیه، علمی کاربردی ارومیه، مشاوره تخصصی سپید,
+ نوشته شده در سه شنبه 1 خرداد 1397ساعت 19:01 توسط سپید |

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ملارد

 دانشگاه علمی کاربردی دارای مراکز آموزشی زیادی در سطح شهر ملارد می باشد که هر یک از این مراکز زیر نظر سازمان ها و ارگان های خاصی هستند. ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ملارد هرساله در دو نوبت بصورت ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه علمی کاربردی و ثبت نام بدون کنکور کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی انجام می گیرد.

با توجه به تعداد زیاد مراکز دانشگاه علمی کاربردی و تنوع رشته های علمی کاربردی در شهر ملارد ، بسیاری از متقاضیان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ملارد دچار سردرگمی می باشند که در این مقاله قصد آشنایی داوطلبان با نحوه پذیرش در دانشگاه علمی کاربردی را داریم.

داوطلبان عزیز برای مشاوره تحصیلی ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ملارد و اطلاع از لیست رشته های کاردانی دانشگاه علمی کاربردی و لیست رشته های کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی و لیست رشته های کارشناسی ارشد دانشگاه علمی کاربردی ملارد می توانید از ساعت 8 صبح تا 12 شب با تلفن ثابت با شماره 1375-907-909 تماس بگیرید تا با کارشناسان مجرب سپید در ارتباط باشید.

[caption id="attachment_3578" align="aligncenter" width="600"] ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ملارد[/caption]

 


ادامه مطلب
امتیاز بدهید : 1 2 3 4 5 6 | امتیاز : 3
موضوع : | بازدید : 21
برچسب ها : ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ملارد، دانشگاه علمی کاربردی ملارد، علمی کاربردی ملارد، مشاوره تخصصی سپید,
+ نوشته شده در سه شنبه 1 خرداد 1397ساعت 18:50 توسط سپید |

صفحه قبل 1 ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 صفحه بعد
تبلیغات متنی
بک لینک ارزان
تبادل لینک رایگان
تبادل لینک رایگان